Rizikové kácení stromů Příbram

Telefon

Nabízené služby

Rizikové kácení stromů

Rizikové kácení stromů

Rizikové kácení stromů je kácení stromu ve ztížených podmínkách nebo špatného zdraví stromu. Využíváme lanové techniky, jeřáby nebo vysokozdvižné plošiny. Jedná se zejména o stromy v blízkosti budov, stromy ve stráni, zasahující do vozovky či poblíž elektrického vedení.

Více informací
Rizikové kácení stromů

Ošetřování stromů

Pod pojmem ošetřování stromů si můžete představit nejen odborný řez větví, ale i např. zajištění stromu lanovými systémy. Samozřejmostí před jakýmkoliv zásahem je odborná prohlídka a posouzení stavu stromu. Následně Vám doporučíme některé z možných ošetření.

Více informací
Rizikové kácení stromů

Stavba plotů a chodníků

Ploty a chodníky stavíme z vhodných materiálů, které neruší vaši zahradu a splňují požadavky estetické i kvality. Kompletní realizaci stavby řešíme dle potřeb zákazníka. Při navrhování plotů i chodníků bereme v potat koncepci zahrady a typ podloží, do kterého budeme chodník ukládat.

Více informací
Rizikové kácení stromů

Výsadby stromů a keřů

Provádíme výsadby stromů, výsadby vzrostlých stromů a okrasných keřů. Rostlinný materiál z vlastní produkce a od renomovaných školkařských závodů z ČR a EU. K výsadbě lze použít lesnické i zahradnické školkařské výpěstky stromů a keřů.

Více informací
Rizikové kácení stromů

Frézování pařezů a štěpkování

Frézování pařezů umožňuje odstranění pařezů bez nutnosti jejich vykopání, a to snadno a rychle. Rozdrcenou dřevní hmotu je možno použít nejen ke zkompostování, ale také jako nastýlku pod stromy a keře, při mulčování do veřejných výsadeb nebo do spaloven odpadů.

Více informací
Rizikové kácení stromů

Shazování sněhu a ledu ze střech

Sníh a led způsobuje velké škody na majetku na střechách, kde dochází pod velkou tíhou sněhu k poškozování všech jejích částí, a také z důvodu pádu velkých kusů ledů a rampouchů ke škodám na autech parkujících pod střechami.

Více informací
Rizikové kácení stromů

Štípání a řezání palivového dřeva

Štípané palivové dřevo je jednou z levnějších možností na vytopení domácnosti. Řežeme a štípáme dřevo na míru a je vhodné nejen do klasických a zplynovacích kotlů na dřevo, ale i do otevřených krbů, krbových vložek či krbových a kachlových kamen.

Více informací

Informace k ceníkům za služby:
Bez prohlédnutí konkrétní situace nelze cenu stanovit přesně. Neváhejte nás kontaktovat, probereme aktuální stav, cenové nabídky jsou zdarma.


Kontakty

Milan Nusl
Bohutín 33, okres Příbram

Tel.: +420 733 797 998
E-mail: info@rizikove-kaceni-nusl.cz

Mapa - Příbram, Praha, Plzeň, Písek, Sedlčany